top of page

Hakkımızda
Uzman Kadro, Yılların Tecrübesi...

Ben Özgür Lortoğlu,

20 yılı aşkın bir süredir masaüstü ve web yazılımları alanında edindiğim geniş tecrübe ile iş dünyasında sağlam bir altyapıya sahibim. Bu süre zarfında elde ettiğim bilgi ve becerileri, müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye çıkarmak ve iş projelerini başarıyla tamamlamak için kullanma fırsatı buldum.

Özellikle, web yazılımları ve e-ticaret alanındaki uzmanlığımı Etsy Pazar Yeri danışmanlık hizmeti sunarak pekiştirmekteyim. Etsy'nin dinamik ve büyüyen platformunda, işletmelerin etkili bir şekilde varlık göstermeleri ve potansiyel müşterilere ulaşmaları için stratejik çözümler sunuyorum. E-ticaret projelerini baştan sona yönetme yeteneğim, müşteri ihtiyaçlarını anlama ve tatmin etme konusundaki başarılarımla desteklenmektedir.

 

Başta HTML, CSS, JavaScript gibi web teknolojileri olmak üzere birçok programlama dili ve teknoloji konusundaki bilgi birikimim, projeleri etkili bir şekilde planlama ve uygulama yeteneğime katkı sağlamaktadır. Ayrıca, problem çözme becerilerim, takım çalışması ruhum ve müşteri odaklı yaklaşımım ile her projede başarıya ulaşma konusundaki kararlılığımı sürdürüyorum.

Fırsatınız doğrultusunda, hem benim hem de şirketiniz için değer yaratabilecek bir işbirliği yapma arzusuyla başvuruyorum. Detaylı bir görüşme fırsatınız olduğunda sizinle daha detaylı olarak tecrübelerim ve başarı hikayelerim hakkında konuşmayı dört gözle bekliyorum.

İlginiz ve değerli zamanınız için teşekkür ederim.

 

Saygılarımla, Özgür Lortoğlu

web tasarımı, e-ihracat, Etsy Danışmanlık, yazılım
bottom of page